Naszym celem jako spółki „Polska Grupa Brokerska” jest dostarczanie klientom rozwiązań ubezpieczeniowych o optymalnym charakterze i najwyższej jakości.

Szeroka znajomość rynku ubezpieczeniowego pozwala przedstawić naszym klientom wysoce konkurencyjną ofertę usług brokerskich. Dzięki optymalizacji programów ubezpieczeniowych, nasi klienci mają pewność, że ich biznes, zdrowie, życie i majątek są dobrze chronione, a wdrożone rozwiązania będą skuteczne. Ustawowe uregulowanie działalności brokerskiej traktujemy jako niezaprzeczalny atut naszej branży. Nałożone na nas obowiązki są zbieżne z interesem naszych klientów.

Współpraca z brokerem ubezpieczeniowym owocuje w krótkim czasie:

  • zmniejszeniem nakładów pracy poświęcanych przez pracowników Państwa firmy problematyce oceny ryzyka i ubezpieczeń,
  • optymalizacją wydatków na ubezpieczenia,
  • uzyskaniem kompletnego pokrycia ubezpieczeniowego programem złożonym z ofert kilku towarzystw ubezpieczeniowych jednocześnie,
  • płynnością w obsłudze ubezpieczeń,
  • zwiększeniem poziomu odpowiedzialności za obszar ubezpieczeń w Państwa firmie poprzez przeniesienie jej na brokera.

Polska Grupa Brokerska to oferta kompleksowa:

  • audyt,
  • program ubezpieczeniowy dostosowany do potrzeb Klienta,
  • obsługę Klienta,
  • bieżącą administrację polis,
  • likwidację szkód.

Gwarancja jakości i bezstronności w świadczeniu naszych usług poparta jest  wymogami prawa. Jesteśmy podmiotem całkowicie niezależnym od zakładów ubezpieczeń. Każdego roku ubezpieczamy naszą spółkę od odpowiedzialności cywilnej na wysokie kwoty.

Broker ubezpieczeniowy reprezentuje Państwa, a nie firmę ubezpieczeniową.

Ludzie

Największym i najbardziej wartościowym atutem Polskiej Grupy Brokerskiej są ludzie.

Jesteśmy firmą stworzoną przez pasjonatów branży ubezpieczeniowej - ludzi posiadających długoletnie doświadczenie, zarówno na stanowiskach kierowniczych w zakładach ubezpieczeń, jak i osób, które od podstaw rozwijały niełatwy rynek ubezpieczeniowy w naszym kraju.

Polska Grupa Brokerska Sp. z o.o. powstała z połączenia doświadczenia profesjonalistów znających rynek produktów ubezpieczeniowych oraz fachowców od oceny ryzyka i analizy zagrożeń.

Zespół PGB składa się z wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem - w pełni licencjonowanych brokerów. Zarząd Spółki działa na rynku ubezpieczeniowym już od kilkunastu lat.

Zaczynaliśmy jako mała firma i na przestrzeni lat dołączały do Naszego Zespołu kolejne osoby. Aktualnie, społeczność Polskiej Grupy Brokerskiej to ponad 40 pracowników i współpracowników, w tym ponad 20 z uprawnieniami brokera ubezpieczeniowego, działających w całym kraju.

Naszym zadaniem jest optymalizacja Państwa ochrony ubezpieczeniowej.