Naszym celem jako Spółki Polska Grupa Brokerska jest dostarczanie rozwiązań, które charakteryzują się najwyższą jakością oraz sprawdzoną efektywnością. Szeroka znajomość rynku ubezpieczeniowego pozwala przedstawić naszym Partnerom wysoce konkurencyjną ofertę usług brokerskich. Dzięki optymalizacji programów ubezpieczeniowych nasi Klienci mają pewność, że ich biznes jest dobrze chroniony, a wdrożone rozwiązania będą skuteczne. Ustawowe uregulowanie działalności brokerskiej traktujemy jako niezaprzeczalny atut naszej branży. Nałożone na nas obowiązki są zbieżne z interesem naszych Klientów.

Współpraca z brokerem ubezpieczeniowym powinna zaowocować w krótkim czasie:

  • zmniejszeniem nakładów pracy poświęcanych przez pracowników Państwa firmy problematyce oceny ryzyka i ubezpieczeń,
  • optymalizacją wydatków na ubezpieczenia,
  • uzyskaniem kompletnego pokrycia ubezpieczeniowego programem złożonym z ofert kilku towarzystw ubezpieczeniowych jednocześnie,
  • płynnością w obsłudze ubezpieczeń,
  • zwiększeniem poziomu odpowiedzialności za obszar ubezpieczeń w Państwa firmie poprzez przeniesienie jej na brokera.

W naszym serwisie oferujemy:

  • audyt,
  • program ubezpieczeniowy dostosowany do potrzeb Klienta,
  • obsługę Klienta,
  • bieżącą administrację polis,
  • likwidację szkód.

Gwarancja naszych usług poparta jest także wymogami prawa. Jesteśmy podmiotem całkowicie niezależnym od zakładów ubezpieczeń. Każdego roku ubezpieczamy naszą spółkę od odpowiedzialności cywilnej na wysokie kwoty.

Podsumowując - Broker ubezpieczeniowy reprezentuje Państwa, a nie firmę ubezpieczeniową.

Ludzie

Największym i najbardziej wartościowym atutem Polskiej Grupy Brokerskiej są ludzie.

Jesteśmy firmą stworzoną przez pasjonatów branży ubezpieczeniowej - ludzi posiadających długoletnie doświadczenie zarówno na stanowiskach kierowniczych w zakładach ubezpieczeń jak i osób, które od podstaw rozwijały niełatwy rynek ubezpieczeniowy w naszym kraju.

Polska Grupa Brokerska Sp. z o.o. powstała z połączenia doświadczenia profesjonalistów znających rynek produktów ubezpieczeniowych oraz fachowców od oceny ryzyka i analizy zagrożeń.

Pracujemy po to, abyś mógł spać spokojnie.

Zespół PGB składa się z wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem posiadających zdany egzamin brokerski. Zarząd Spółki działa na rynku ubezpieczeniowym już od kilkunastu lat.

Zaczynaliśmy jako mała firma i na przestrzeni lat dołączały do Naszego Zespołu kolejne osoby. Aktualnie społeczność Polskiej Grupy Brokerskiej to ponad 30 pracowników i współpracowników, w tym 13 z uprawnieniami brokera ubezpieczeniowego, działających w całym kraju.